• Hakkımızda


  Tuna Project başta Tarım Ürünleri, Tekstil, Doğaltaş ve Mermer Ticareti İthalatı ve İhracatı aracılık faaliyetlerini yürüterek danışmanlık hizmetleri kapsamında hizmet verdiği şirketlerin bu süreçlerinin daha sorunsuz ve hızlı gerçekleştirmesini yönetir. Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde kaliteli hizmeti ön planda tutmaktadır.
   
  İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

  Misyonumuz:
  Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

  Vizyonumuz:
  Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek. Verdiğimiz hizmetlerde tüm yasal gereklilikleri yerine getirerek, müşterilerimizin hizmet ve kullanımına sunmak, Ürün ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak; global çapta rekabet edebilir ürünleri yerli üretim avantajı ile piyasaya sunmak.