Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Yaşam Alanına Dair Her Şey...
 
Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.
 
Hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir.
 
Kendimizi topluma karşı sorumlu hissediyoruz. Çevreye karşı duyarlıyız, doğal kaynakları arttırarak toplumun yararına sunuyoruz. Müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz. Her girişimimizde, insanoğluna olan bağımlılığımızı sürdüreceğiz.
 
Tuna Project olarak konusunda uzman ekibimizle "Gayrimenkul Hukuku Danışmanlığı" olarak gayrimenkule dair dava süreçlerinizi, tescil işlemlerini, düzeltim ve bölüşüm işlemlerinizi yapmaktayız. Mülkiyet sahiplerine ve yatırımcılara, mülkiyetin devri ve yönetimi konularında danışmanlık hizmeti vermenin yanında emlak alım satımı, kiralama, ayni ya da şahsi hak tesisi gibi çeşitli işlemlerin yapılması ve bunlara dair görüşmelerin yürütülmesi hususlarında da tecrübeli kadromuzla hizmet vermekteyiz. Hukuk büromuzun gayrimenkul hukuku alanında verdiği hizmetlerden bazıları şunlardır:

·         Tapu işlemleri
·         Kiralama sözleşmeleri
·         Ayni, şahsi hak tesisi sözleşmeleri
·         Hukuki durum tespitinin yapılması ve raporunun hazırlanması
·         Alım – Satım sözleşmeleri
·         Projelerin çevre mevzuatına uygunluğunun denetlenmesi
·         Gayrimenkul finansmanı
·         Yabancıların mülk edinmesi
·         Değerleme İşlemleri

Gayrimenkul acenta faaliyetleri çerçevesinde yönettiğimiz gayrimenkullerin listesine buradan ulaşabiliriniz.