Komisyonculuk ve Aracılık Hizmetleri

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler arasında köprü olup Türkiye ekonomisinde ilgili sektördeki firmalara yön vermekten gurur duyarız.

Müşterilerimiz arasında yürüttüğümüz ticari faaliyetler tarafların memnuniyetini sağlamayı esas alır. Uluslararası ticaretin oyuncuları arasında köprü vaziyeti görerek, en verimli ticari kazançların sağlanması konusunda müşterilerimize tüm süreçleri boyunca danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Hizmet bedeli karşılığında ithalat ve ihracat işlemlerini yönetmek, doğru ürünün tedariğini sağlamak, rekabetçi fiyatlar bulmak ve uluslararası ticaretin yoğunluk endekslerinin takip ederek pazar dağılımını ve kapasitelerini her an kontrol edip pazarlama faaliyetlerini bu parametreler ile verimli hale getiririz.

Tarım Ürünleri, Tekstil, Doğaltaş & Mermer, Danışmanlık Hizmetleri ve Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Hizmetleri başta olmak üzere, sektöre özel ürün ve hizmetler hakkında uzman ekibimiz ile ticari kazançlarınıza katkı koymak, doğru iletişim, ulaşılabilirlik ve verimlilik ile müşteri memnuniyetimizi sağlamak temel amacımızdır.